Vosk na auto Meguiars Hybrid Ceramic Wax

Facebook
Twitter
Pinterest
Email

Prečo používať vosk na auto? Toto je otázka, ktorú si položí nejeden vlastník auta. Ak máte s voskom skúsenosti, tak viete, že vosk skutočne chráni povrchovú úpravu automobilu. Tenký film zabraňuje prenikaniu vlhkosti na karosériu. Vráti laku lesk a viditeľne obnoví auto. Chemikálie na báze vosku navyše pomáhajú skryť drobné chyby laku. Vosková vrstva tiež chráni pred UV lúčmi. Vosk je tiež vodoodpudivý a keď prší je vidieť, že sa vlhkosť zhromažďuje do kvapiek, ktoré sa nedržia na aute a auto zostáva suché.

Vosk na auto Meguiars – Hybridný Keramický Vosk

Aké sú výhody vosku na auto Meguiars hybrid ceramic wax?  Meguiars hybridný keramický vosk je jedinečný vďaka pokročilej hybridnej technológii SiO 2. Získate výhody keramických ochranných zmesí, ako aj ľahkosť a jednoduchosť aplikácie ako pri klasických voskoch. Jednoducho nastriekajte na mokré auto a potom opláchnite tlakom vody. Len čo je vosk vypláchnutý, uvidíte, že sa voda zhromažďuje po kvapkách. Zostáva len vysušiť ošetrený povrch a stanete sa hrdým majiteľom keramického povlaku s neprekonateľnými hydrofóbnymi vlastnosťami.

  • Ľahko sa nanáša keramický povlak.
  • Bezkonkurenčná ochrana a odolnosť.
  • Stačí nastriekať vosk, opláchnuť ho a povrch vysušiť!

vosk na auto

Aplikácia vosku Meguiars hybrid ceramic wax

Aplikácia vosku Meguiars hybrid ceramic wax je jednoduchá aj bez predchádzajúcej skúsenosti. Vosk najskôr dobre pretrepte a potom ho môžete začať používať. Aby ste dosiahli požadované výsledky, pracujte v tieni alebo nanášajte na chladný povrch. Existujú dva spôsoby použitia hybridného keramického vosku Meguiars. Počiatočné ošetrenie pri ktorom sa vytvára základná vrstva a následná aplikácia, kde prebieha obnova voskového náteru.

Ako postupovať:

  • Najskôr umyte vozidlo, čím odstránite nečistoty, ktoré neprenikli do laku automobilu (návod na efektívne umytie auta je v tomto článku)
  • Naneste hybridný keramický vosk na mokrý povrch, ktorý sa má ošetrovať.
  • Vozidlo opláchnite čistou vodou zhora nadol. Odporúča sa silný prúd vody, pretože to pomáha rovnomerne rozložiť hybridný keramický vosk po vonkajších povrchoch.
  • Na vysušenie vozidla používajte kvalitnú utierku z mikrovlákna.

Ak chcete urobiť počiatočné ošetrenie , preskočte bod 3 a po nanesení vosku rovno osušte vozidlo. Táto metóda počiatočného nanášania pomáha hybridnému keramickému vosku preniknúť do všetkých pórov a mikrotrhliniek v laku, ktoré sa nachádzajú na mikroskopickej úrovni. Takto vytvorenú základnú vrstvu hybridného keramického vosku je možné v budúcnosti udržať pri následnom umývaní.